Hodinky ve spolupráci s jinými značkami? Toto jsou nejznámější spolupráce!

Spolupráce značky Casio s hudební skupinou Gorillaz
Sdílejte
LinkedIn

V současné době je dobře mířená spolupráce silnou devizou nejen pro značku, ale také pro partnera. Jednoduše, prospěch pro obě strany. Mnohé náramkové hodinky, které vznikly ve spolupráci s celosvětově známou značkou nebo osobou, patří mezi limitované kusy. Toto jsou ty nejznámější spolupráce hodinek se známými značkami. Chtěli byste některé z nich vlastnit?  

Obsah článku

Náramkové hodinky a nejznámější spolupráce

Se slovem spolupráce se často setkáváme ve spojení s nějakou známou osobou. Spolupráce světoznámé značky hodinek však nemusí být výlučně jen s jedním člověkem. Speciální náramkové hodinky mohou vzniknout také ve spolupráci se značkou z módního, zábavného nebo i automobilového průmyslu. Slyšeli jste například o spolupráci G-Shock se skupinou Gorillaz či Bvlgari a Stevem Aokim?

Hodinky Casio G-Shock x Gorillaz

Kdo by neznal kvalitní sportovní hodinky Casio G-Shock? Ve spolupráci s Gorillaz však vznikly v roce 2018 speciální hodinky, které spojují dva světové, inovativní a renomované subjekty. Tyto exkluzivní hodinky byly inspirovány barvami z obalů alb Gorillaz. Model GW-B5600GZ představuje čtvercové digitální hodinky, které mají Bluetooth, rádiové ovládání na solární pohon, LED podsvícení a černý ciferník. Na druhé straně, základní model GA-2000GZ představuje digitální analogové hodinky, které využívají novou uhlíkovou konstrukci s možností přepínání pásem hodinek.

Zajímavost: Celý řemínek hodinek je inspirován obalem prvního alba Gorillaz.

Náramkové hodinky Audemars Piguet x Marvel

Zajímavou a zároveň neobvyklou spoluprací se může pochlubit prestižní švýcarská značka Audemars Piguet, která se spojila se společností Marvel. Z této spolupráce vzešly designové hodinky Audemars Piguet Royal Oak Concept Black Panther Flying Tourbillon, které svým designem zapadají do konceptu filmové postavy Black Panther. Mnozí kritici však považují tyto hodinky za neestetické – hlavně pokud berou v úvahu, že jde o luxusní švýcarskou značku.

Hodinky Bvlgari & Steve Aoki

Milovníci hudby si přijdou na své při spolupráci Bvlgari se Stevem Aokim, který patří mezi světoznámé DJ. Tato speciální edice hodinek od Bvlgari propojuje svěžest a noční život. Náramkové hodinky Bvlgari Aluminium Steve Aoki Special Edition jsou věnovány milovníkům života, optimismu a pohybu.

Světoznámý DJ Steve Aoki a hodinky ze spolupráce se značkou Bvlgari
Zdroj: https://www.gq-magazine.co.uk/

Věděli jste, že v roce 2022 vznikla zajímavá kolaborace Bvlgari s Ducati? Tato spolupráce má podobu jedněch z nejsportovnějších a nejavantgardnějších hodinek všech dob – Aluminium Chronograph.

Limitované hodinky Patek Philippe x Virgil Abloh

Co by to byl za seznam, kdybychom do něj nezařadili značku produkující jedny z obecně nejdražších hodinek? Konkrétně máme na mysli spolupráci Patek Philippe s Virgil Abloh. Z této spolupráce vzešly jen 2 kusy hodinek. Zatímco jedny si nechal samotný, ve světě uznávaný designér Virgil Abloh, druhé si koupil Drake, který tvorbu Virgila velmi obdivuje.

Spolupráce hodinek, které mají smysl

V mnoha dalších případech můžeme mluvit zejména o designových hodinkách, které vzešly ze spolupráce se známou osobou či značkou. Nicméně, některé pánské a dámské hodinky vznikají ve spolupráci se světovými značkami, aby pomohly šířit nějakou myšlenky, vzdaly hold významné osobě či daly prostor kreativním tvůrcům ukázat, co se v nich skrývá.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE