Nejznámější značky cenově dostupných dámských hodinek

Představujeme nejznámější značky dámských hodinek
Sdílejte
LinkedIn

Svět hodinek je složitý a je těžké se v něm orientovat. Navíc je stále zaměřen především na silné pohlaví, což vychází z předpokladu, že ženy se o hodinky zajímají méně. Najít spolehlivou a kvalitní značku, která prodává cenově dostupné dámské hodinky, proto může být náročnou výzvou. S ohledem na tuto skutečnost jsme se rozhodli sestavit následující přehled. Hodinky těchto značek sice nemají punc luxusu, ale nechybí jim příznivá uživatelská kvalita a styl.

Obsah článku

Dámské hodinky Michael Kors

Michael Kors je přední americká módní značka, kterou založil a vede slavný návrhář stejného jména. Jeho návrhy jsou považovány za synonymum vkusu a elegance. Proslavily je tváře jako Jennifer Lopez, Heidi Clum či Michelle Obama.

Přestože Michael Kors nepatří k tradičním výrobcům hodinek, jeho módní hodinky jsou mimořádně oblíbené. Za jejich výrobu je zodpovědná Fossil Group, která je většinou vybavuje japonskými strojky Miyota. V nabídce naleznete klasické analogové i chytré hodinky. Michael Kors si zakládá zejména na designu, který je propracovaný do posledního detailu a velmi elegantní. Hodinky z jeho dílny jsou většinou vyrobeny z chirurgické oceli a opatřeny kovovým náramkem v barvě drahého kovu. Velmi oblíbená je povrchová úprava v růžovém zlatě často v kombinaci se skleněnými krystaly lemujícími ciferník.

Dámské hodinky Tommy Hilfiger

Dámské hodinky Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger je jednou z nejuznávanějších světových lifestylových značek. Své výrobky v klasickém americkém stylu s moderním nádechem přináší na trh již od roku 1985.

Dámské hodinky Tommy Hilfiger jsou mimořádně sofistikované a hodí se téměř ke každému oblečení. V nabídce naleznete velmi elegantní modely s povrchovou úpravou z drahých kovů, ale také minimalistickou klasiku s jednobarevným ciferníkem a koženým řemínkem. Všechny hodinky Tommy Hilfiger navrhuje a vyrábí švýcarská společnost Movado, která je vybavuje japonskými strojky.

Dámské hodinky Daniel Wellington

Hodinářská značka Daniel Wellington má švédské kořeny a na trhu je teprve od roku 2011. Svět hodinek však vzala útokem a díky vynikajícímu marketingu byla v roce 2017 vyhlášena nejrychleji rostoucí společností v Evropě. Zákazníci si hodinky Daniel Wellington hodně kupují a mají je rádi.

Značka Daniel Wellington si zakládá na funkčním i designovém minimalismu. Hodinky DW jsou jednoduché ukazatele času a jakékoli komplikace byste v nich hledali marně. Výrobce je vybavuje japonskými strojky. Design je stejně jednoduchý a nadčasový jako funkčnost. Jednobarevné ciferníky zdobí většinou jen logo značky. Kromě kovových náramků jsou dámské hodinky Daniel Wellington obvykle vybaveny nylonovými nebo textilními náramky.

Dámské hodinky Fossil

Dámské hodinky Fossil

Pokud zmiňujeme značky dámských hodinek, nesmíme zapomenout na společnost Fossil Watch, která je na trhu již od roku 1984. Založili ji bratři Tom a Kosta Katsotisovi v americkém Texasu. Přestože dnes v portfoliu Fossil najdete kabelky, šperky, brýle a další doplňky, značka začala své podnikání právě výrobou hodinek.

Hodinky Fossil jsou považovány za vysoce kvalitní a zároveň cenově výhodné. Značka má své designové studio ve švýcarském Bielu a hodinky vybavuje japonskými strojky. Vedle analogových hodinek se jí již podařilo uvést na trh i chytré modely. Z hlediska designu jsou dámské hodinky Fossil velmi rozmanité. Výrobce staví na rozmanitosti, kterou se snaží oslovit široké ženské publikum. V nabídce najdete elegantní celokovové modely, jednoduchou klasiku, ale i designově propracované hodinky s poutavými aplikacemi.

Dámské hodinky Festina

Značka hodinek Festina byla založena v roce 1902 ve Švýcarsku. Následně bylo sídlo společnosti přesunuto do Španělska, ale výrobní centrum zůstalo v hodinářské velmoci. Značka Festina se se svými výrobky pravidelně objevuje na seznamech nejlepších hodinek, které sestavují světoví nadšenci hodinářství.

Značka Festina nabízí kombinaci vynikající kvality a přijatelné ceny. Své hodinky vyrábí ve Švýcarsku a vybavuje je japonskými strojky. V segmentu dámských hodinek se na pultech nejlépe prodávají kolekce Boyfriend a Mademoiselle. Z hlediska designu jsou dámské hodinky Festina velmi rozmanité, většinou v celokovovém provedení. Sahají od minimalistické klasiky až po poutavé barvy, složité detaily a barevné ciferníky. Většina modelů se drží klasického až elegantního stylu.

Dámské hodinky Citizen

Citizen je japonský výrobce hodinek, který je na trhu již více než 100 let. Společnost byla založena v roce 1918 a v současné době prodává své hodinky ve více než 130 zemích světa. Značka Citizen je známá tím, že si své hodinky vyrábí sama, a to od jednotlivých komponentů až po konečnou montáž. Z technologického hlediska je velmi oblíbená její inovace Eco-Drive se solárním pohonem.

Dámské hodinky Citizen jsou známé kombinací špičkové kvality, propracovaného designu a inovativních technologií. Výrobce je vybavuje strojky z vlastní dílny většinou se solárním pohonem. Většina modelů je v klasickém až elegantním designu, ale existují i sportovní hodinky pro dámy s velmi dobrou funkční výbavou.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE