Hodinky Casio Baby G – mladší sestry edice G-Shock

Jemné růžové dámské hodinky Casio Baby G
Sdílejte
LinkedIn

Odolné a stylové – takové jsou dámské hodinky Casio Baby G. Byly navrženy jako něžnější protějšek svého velkého bratra G-Shock. Vodotěsná konstrukce a odolnost vůči nárazům se potýká s rozmanitými barevnými variacemi a plným ženským vzhledem. Modelová řada představuje průnik designu a funkčnosti, ideální pro temperamentní, aktivní ženy, kterým nechybí síla, odvaha ani smysl pro módu. Seznámíme vás s hodinkami, které získaly srdce i zápěstí milionů žen po celém světě.

Obsah článku

Příběh Casio Baby G

Baby G je pojmenování dámské modelové řady hodinek značky Casio, funkčně inspirované populární pánskou edicí G-Shock. Originální dívčí hodinky zaznamenaly svůj debut v roce 1994, kdy vyšel na trh první Baby G model DW-520. Do světa hodinek vnesl pop barvy aplikované na zmenšené pouzdro imponující ženskému zápěstí. Designová provedení inspirovaná fantazií dospívajících dívek otevřela hodinkám nové možnosti a postavila je do role stylového módního doplňku.

Tato modelová řada se od svého vzniku pružně vyvíjí, přičemž designem a technologiemi se snaží držet krok s mládežnickou kulturou. Tvůrci hledají podněty v módě, hudbě, umění i sportu. Za své klíčové poslání si vzali podporu jedinečné identity aktivních žen po celém světě. Jejich úspěšnost naznačuje více než 30 milionů prodaných kusů.

Oslava 25. výročí edice Casio Baby G s modelem DW-520

Základní funkce dámských hodinek Casio Baby G

V oblasti funkčnosti se tato kolekce orientuje na spolehlivou podporu každodenního aktivního života. Dá se říci, že technologií a nastavením hodinky alternují pánskou  modelovou řadu G-Shock. Na aktuálním trhu naleznete desítky sérií této modelové řady, které se mohou lišit v jednotlivých odstínech a funkčnosti. My vám přinášíme přehled základních funkcí, na kterých stojí filozofie celé modelové řady.

Odolnost vůči otřesům

Přestože ve srovnání s pánskou edicí je pouzdro dámských hodinek Casio Baby G zřetelně útlejší, stále se vyznačuje robustní konstrukcí a vysokou odolností vůči nárazům. Hodinky jsou stavěny tak, aby odolaly vibracím a prudkým otřesům při pádu nebo úderu. Představují tak ideálního společníka pro sportovní a outdoorové aktivity.

Osvětlení

Ciferník hodinek je stavěný pro odečítání času při snížené viditelnosti. Některé modely jsou vybaveny podsvícením, jiné černým světlem, které rozsvítí ručičky a ciferník v luminiscenčních barvách.

Světový čas

Aktivní ženy hodně cestují a Casio Baby G s tím počítají. Umožňují totiž zobrazit aktuální čas v různých předvolených městech a regionech.

Stopky

Stopky jsou nezbytnou výbavou každé aktivní sportovkyně. Měření celkového uplynulého času a mezičasu je samozřejmou součástí všech hodinek Casio Baby G.

Vodotěsnost

Každé hodinky z této kolekce jsou vodotěsné minimálně na úrovni 100 m. Bez újmy na funkčnosti s nimi můžete plavat, pracovat ve vodě a potápět se do menších hloubek. Pro potápění s přístroji (ne hloubkové) hledejte modely s vodotěsností 20 ATM.

baby-g-photo

Design, který okouzlil miliony žen

Originalita, odvážný styl a výrazné provedení. To je hlavní podpis, který za sebou zanechávají hodinky Casio Baby G. Jednotlivé série a modely této modelové řady se od sebe designově výrazně liší.

Typ displeje

Na aktuálním trhu naleznete hodinky řady Baby G s analogovým, digitálním i kombinovaným analogově-digitálním displejem.

3D design

Některé série hodinek Baby G se chlubí nadrozměrným 3D indexem a vnořenými ciferníky. Hluboká struktura zajišťuje lepší viditelnost ve vnějším prostředí.

Protektor

Originální série BGD-500 oživila design prvního modelu této řady, od kterého převzala čtvercový displej s pevným drátěným chráničem.

Barevnost a potisky

Rozmanitost barevných variací je pro Casio Baby G přímo typická. Na trhu naleznete širokou škálu barevných provedení včetně hodinek s potiskem imitujícím džínové textilní vzory. Typické pro tyto dámské hodinky je dokonalé sladění pouzdra a řemínku.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE