Levné chytré hodinky: Značky, které se cenovkami drží při zemi

Představení značek, které vyrábějí levné chytré hodinky
Sdílejte
LinkedIn

Pokud hledáte chytré hodinky, výběr nikdy nebyl širší. Popularita segmentu závratně roste od roku 2017 a výrobci si nemohou dovolit usnout na vavřínech. Výsledkem je vedle funkčních a hardwarových vylepšení a zatraktivnění designu i stále lepší dostupnost nositelných zařízení. Horké vlajkové lodě trhu za lákavé ceny sice neseženete, ale kvalitní chytrá zařízení lze nyní pořídit v řádu stovek korun. Zde jsou značky nabízející levné chytré hodinky, které zaujmou.

Obsah článku

Jak vybrat levné chytré hodinky

I cenově dostupnější modely chytrých hodinek mohou splnit vaše očekávání. Důležité je správně si vybrat.

  • Zkontrolujte kompatibilitu se svým telefonem
  • Zjistěte si kapacitu baterie
  • Zaměřte se na vámi preferované funkce (např. sledování zdravotního stavu, sportovní funkce hodinek, sledování spánku apod.)

Náš tip: Není levné jako levné

Pokud si vyberete levné chytré hodinky, pravděpodobně se vejdete do rozmezí 2 500 – 5 000 Kč. V případě, že hledáte specifický model, například levné chytré hodinky pro potápěče, budete se muset zaměřit na vyšší cenové kategorie, ale vždy můžete najít přijatelnou kombinaci kvality a ceny.

Značky levných chytrých hodinek

Níže uvádíme značky levných inteligentních hodinek, které patří k všeobecně oblíbeným na aktuálním trhu. 

Chytré hodinky Xiaomi

Xiaomi je zajímavá značka chytrých hodinek. Nabízí pouze 5 modelů: Xiaomi Mi Watch, Redmi Watch 3, Redmi 3 Active, S1 a S1 Active. Do této řady patří i některé další varianty. Kromě toho výrobce nabízí řadu fitness náramků Smart Band. Většina modelů chytrých hodinek se spolehlivě vejde do trojciferných cenovek. Hranici 2 500 Kč mírně překračují hodinky Mi Watch, které jsou zároveň považovány za velmi slušné chytré hodinky. Jsou relativně levné, mají dobré funkce zaměřené na fitness a vynikající výdrž baterie.

Chytré hodinky Carneo

Cenově dostupné chytré hodinky Carneo pocházejí od slovenského výrobce. Tato originální značka přišla na trh v roce 2009 a své první inteligentní hodinky představila o 6 let později. Dnes vedle pánských a dámských modelů nabízí také dětské chytré hodinky a chytré hodinky pro seniory. Modely jsou vybaveny vlastní aplikací výrobce s přehledným zobrazením údajů a inovativními funkcemi. Velkou výhodou pro slovenské uživatele je dobrá technická podpora, záruční i pozáruční servis a cenová dostupnost. Mezi obzvláště oblíbené modely patří pánské hodinky Adventure HR+ ve sportovním designu nebo dámské hodinky Phoenix HR+ v elegantním kovovém provedení.

Chytré hodinky AmazFit

AmazFit je čínská značka, která je na západním trhu na vzestupu již několik let. Od roku 2014 prodala více než 100 milionů kusů chytrých hodinek a její portfolio je nyní poměrně široké v pánském, dámském i unisex segmentu. Ačkoli výrobce nabízí i modely ve vyšších cenových relacích, mnoho hodinek AmazFit se vejde do cenových hladin nepřesahujících 2 500 Kč. Velmi dobrou volbou odolných chytrých hodinek je řada T-Rex. Překvapivě dobrým fitness náramkem je AmazFit Band 7. Velmi dobrou univerzální volbou pro něžné pohlaví je AmazFit Bip 3.

Značka AmazFit patří k cenově dostupným výrobcům chytrých hodinek

Chytré hodinky Fitbit

Společnost Fitbit působí v segmentu chytrých hodinek již dlouhou dobu. Značku vlastní společnost Google. Její nabídka konkuruje především fitness náramkům, ale modely Versa a Sense spadají do kategorie chytrých hodinek. Na trhu je najdete i za ceny nižší než 5 000 Kč. Vynikají dobrými fitness funkcemi a možnostmi sledování zdravotního stavu i chvályhodnou výdrží baterie. Velkou výhodou je, že chytré hodinky Fitbit jsou kompatibilní se systémy Android i iOS.

Chytré hodinky Garett

Garett je polský výrobce chytrých hodinek, fitness a trekingových náramků. Ve své nabídce má pánské, dámské i dětské modely. Levné chytré hodinky Garett vynikají technologickými a funkčními inovacemi, které jsou spolu s dostupnými cenami jednou z priorit značky. Oblíbenou ekonomickou volbou něžného pohlaví jsou elegantní hodinky Garett Verona v sympatickém designu s obvyklými funkcemi pro sledování aktivity a zdravotního stavu. Vychytávkou pro milovníky gadgetů je vyšší řada Garett Expert 11W se zabudovaným fotoaparátem, kamerou, Wi-Fi připojením a vstupem pro SIM kartu.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE