Stříbrné dámské hodinky Michael Kors, které vás uchvátí

Vybrali jsme nejlepší stříbrné dámské hodinky Michael Kors
Sdílejte
LinkedIn

Společnost Michael Kors není v módním průmyslu žádným nováčkem. Vidět to i na její náramkových hodinkách, které jsou celosvětově populární. Dá se říci, že „dvojnásobně“ to platí v případě dámských hodinek Michael Kors. Mezi fashion hodinkami byste jen velmi těžko našli značku, která je napříč něžnějším pohlavím tak oblíbená. Koneckonců, není se čemu divit. Na povrchovou úpravu dámských hodinek s logem MK se totiž citlivě vybírají ty nejžádanější barvy, přičemž nechybí ani nadčasová stříbrná či trendová růžová.

Obsah článku

Nejkrásnější stříbrné dámské hodinky Michael Kors

V nabídce Michael Kors najdete opravdu mnoho dámských hodinek, které svou překrásnou stříbrnou barvou splní do posledního puntíku požadavky něžnějšího pohlaví na univerzální a nadčasový fashion doplněk. Vybrali jsme z nich 4 modely, které nás zaujaly nejvíce. Doufáme, že vás uchvátí minimálně tak, jak se to dříve podařilo zlatým dámským hodinkám MK.

Michael Kors MK3190

Top modelem značky Michael Kors je z našeho názoru kousek s modelovým označením MK3190. Dámské publikum okouzlí především dvěma řadami křišťálů Swarovski, které zdobí kulaté pouzdro. Zmíněné pouzdro je, rovněž s náramkem, vyrobené z nerezové oceli. Co se týče ciferníku, ten se na nic nehraje a těží zejména z minimalistického provedení. A samozřejmě, jak jinak, dámské hodinky Michael Kors MK3190 jsou v krásné stříbrné barvě, která přesvědčí o koupi svou univerzálností a nadčasovostí. Kromě toho, že je vhodná k jakémukoliv outfitu, vás neomrzí ani s odstupem času.
Nadčasové stříbrné dámské hodinky Michael Kors MK3190

Zdroj: Zdroj: https://www.thewristlab.com/

Michael Kors MK5353

Model MK5353 působí jako propracovanější a extravagantnější verze vyššího zmiňovaného modelu MK319. Mohou za to zejména 3 chronografové budíky a ukazatel data, co si přirozeně vyžádali i dvě korunky navíc. Podobnost tohoto kousku s modelem MK319 pramení zejména z podobného zasazení křišťálů Swarovski po obvodu pouzdra a také ze stříbrné barvy.

Michael Kors MK5020

Podobně výstředním, o něco masivnějším dojmem, působí ve srovnání s modelem MK5353 dámské hodinky Michael Kors MK5020. Na svědomí to mají tlustší ručičky spolu s výraznějším náramkem. Nicméně, tento model, jakož i jiné stříbrné hodinky Michael Kors, osloví především zajímavým zasazením křišťálů Swarovski, které představují ukazatele celých hodin.
Oblíbené hodinky Michael Kors MK5020

Zdroj: https://www.newegg.com/

Michael Kors Parker MK5612

Stříbrné dámské hodinky Michael Kors Parker MK5615 mají v podstatě z každého, dosud zmíněného modelu, něco. Jedna korunka, i když výraznější, než MK319, náramek téměř identický s modelem MK5353 a 3 chronografové budíky jako MK5353 a MK5020. Nelze však opomenout ani křišťály Swarovski. Kromě toho, že i v tomto případě představují ukazatele „celých“, jsou ještě k tomu mimořádně vkusně a poutavě zasazeny i po obvodu pouzdra.

Které stříbrné dámské hodinky Michael Kors si vybrat?

Bez ohledu na to, pro které námi vybraných stříbrných dámských hodinek Michael Kors se rozhodnete, určitě neprohloupíte. Naším osobním oblíbencem je však model MK319. Pokud byste přemýšleli,kde koupit dámské hodinky MK, radíme, abyste si vybírali vždy z ověřených prodejců.

Líbil se Vám článek? Nezapomeňte ho sdílet.

Sdílet

DALŠÍ Z KATEGORIE